ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 19
Гостей: 19
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Дорослі теж люблять мультфільми!

Спочатку я планувала написати твір за назвою «Мої улюблені мультфіїїьми», але якось засоромилась: нібито я вже не дитина, щоб писати про улюблені муль­тики. Потім вирішила змінити тему на «Які мультфшьми я любила в дитинстві», але ж не так багато років минуло від того часу, щоб вже можна було «згадувати дитинство»... Одне слово, я зовсім заплуталась, а потім вирішила — чому б і ні? Адже ні для кого не секрет, що розумні і добрі мультфітьми дають задоволення не тітьки дітям, а й дорослим. Тому, напевно, нема чого соромитись — я і досі люблю передивлятись знайомі з дитинства історії.

Усе ж таки, кілька десятків років тому робили справжні шедеври мультипліка­ції, і радянські мультфітьми пам’ятають та люблять усі. Починаючи від найвідо­міших («Ну, постривай!», наприклад), завершуючи менш відомими, але від того не менш цікавими та добрими. У дитинстві я дуже любила мультфітьм «Тринад­цятий» — про школу чортенят, де маленьких вчили, що має робити «справжній чорт». Хоча лялькові мультфітьми подобаються зазвичай менше від мальованих, «Тринадцятий» був одним із моїх найулюбленіших персонажів. Досі пам’ятаю, як учитель запитував у класі: «Ну, тринадцятий, кого має любити чорт?» А ще моє дитинство супроводжував просто неперевершений український мультфітьм про Петрика П’яточкіна, який слоненят рахував. Цей рудий усміхнений хлопчисько, що постійно пустував у дитсадочку, теж сподобався багатьом.

Як не дивно, але мультфітьми люблять дивитися і дуже поважні дорослі люди. Наприклад, у нашій родині прихильниками мультиплікації є буквально всі. Батько дуже любить стрічку про кота Тома і мишеня Джері, проте скітьки себе пам’ятаю, він завжди був на боці Тома, зрештою, як і я. А мама співала мені ко­лискову з радянського мультфітьму про ведмежа Умку. Я завжди думала, що це через мою любов до цієї історії, але виявилося, що вона і сама із задоволенням дивиться цей мультфітьм.

Одним із найбітьших моїх вражень свого часу стало знайомство з мультфіть- мами від Діснея — повнометражні довгі стрічки, зроблені дуже майстерно, просто вражали дитячу уяву. «Король Лев» я не могла дивитися без сліз — таке глибоке враження справляв сюжет та переживання казкових звірів. А ще ж були «Сто один далматинець», «Красуня та чудовисько» та інші чарівні казки!

я й досі з радістю передивляюсь мультфільми, які полюбила в дитинстві. Вони дуже відрізняються від сучасних. Зрештою, що змінилося? Важко сказати. Як на мене, змінилося ставлення і, так би мовити, цільова аудиторія — зараз мультфіль­ми роблять не зовсім для дітей, тобто вони насичені дорослим гумором, часто бувають жорстокими, іноді чітко видно, що розраховані вони більше навіть на дорослих, ніж на маленьких глядачів. Але, як не дивно, такі мультфільми не при­падають до душі і дорослим. Імовірно, дитяча казка має бути по-справжньому дитячою — це не означає простою, але щирою, добро має перемагати, сюжет має відповідати дитячому способу мислення і сприйняття світу. Кажуть, дітям не властиве трагічне мислення, тобто дитяче серце не може осмислити сюжет із нещасливим кінцем, і будь-який такий сюжет просто травмує, але не розважає, не зацікавлює, нічого не вчить. Цим пояснюється, наприклад, те, що дітям не завжди подобаються казки Андерсена у їхньому первинному, текстовому варіанті. Безумовно, Андерсен геніальний казкар, але якщо порівняти його первинні сю­жети із тими, що потім реалізуються в кіно, мультфільмах та адаптаціях, — мож­на знайти багато відмінностей. Оригінальний варіант казок Андерсена найчастіше завершується зовсім не весело, а от обробки містять перемогу добра — у дитячо­му кіно чи літературі так і має бути. Відверто кажучи, від сучасних мультфільмів я не в захваті і через це також — чому б не перенести хеппі-енди з беззмістовних комедій і не зробити стрічки для дітей добрішими та позитивнішими, а елементи катастроф та трагедії не повернути до дорослого кіно, де вони змусять замисли­тися, але не нашкодять. Та й агресія, яку виявляють герої сучасних мультфільмів, іноді перевищує усі межі...

я досі стежу за новинками у світі мультиплікації, але залишаюся палкою при­хильницею тих мультфільмів, що завоювали мою симпатію ще в дитинстві, — досі люблю їх передивлятися, адже дорослі теж люблять мультики!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (17 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 202 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz