ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Навіть найрозумніший помиляється

Розум людський живиться наукою, досвідом, читанням. Та чи може навіть найрозумніша людина уникнути помилок? Звичайно ж, ні.

Кажуть, що не помиляється лише той, хто нічого не робить. І це справді так. Хто працює, той шукає шляхи розв’язання проблем і неодмінно помиляється. І це стосується навіть відомих науковців, не те що звичайних людей. Не випадково ж мудреці говорили, що людині властиво помилятися, але безглуздо наполягати на своїй помилці. Таким чином наші пращури намагалися попередити, що не слід боятися помилятися, але треба вчасно зрозуміти й визнати помилісу, щоб діяти далі. Адже на помилках розумний навчається, набирається досвіду.

От, наприклад, Терентій Пузир із п’єси І. Карпенка-Карого «Хазяїн» був до­свідченим у господарських справах. Багато працюючи, він опанував науїсу зароб­ляти гроші по-різному і, здавалося б, помилитися не міг щодо грошей ніяк. Але коли фальшивий банкрут Михайлов запропонував йому відверте шахрайство, то Пузир не зміг утриматися від участі в ньому, аби Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (17 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 158 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz