ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Іван Антонович Кочерга - драматург-мислитель, сповідувач яскравих миаецьких принципів

І Початок роботи на літературній ниві. (Світогляд митця формувався поступо­во, увесь вільний час Іван Кочерга віддавав театрові, він самостійно поглиб­лював свої знання з історії, мистецтва, літератури, філософії. У 1904 році молодий І. Кочерга заявив про себе як театральний критик. У чернігівських газетах він публікував рецензії та статті. У 1910 році створена перша п’єса ро­сійською мовою «Песня в бокале». У 1925 році пише першу п’єсу українською мовою «Фея гіркого мигдалю», а в 1927 році драматург створив історичну дра­му «Алмазне жорно». Звернення до давніх історичних подій знайшло своє ві­дображення у драматичній поемі «Свіччине весілля» (1935).)

II.     Творчий доробок письменника у роки Великої Вітчизняної війни. (Під час вій­ни І. Кочерга продовжував активну творчу діяльність. Він редагував журнал «Театр», потім газету «Література і мистецтво», писав публіцистичні та наукові статті, створив п’єсу «Ярослав Мудрий» у 1944 році. Вистава цього драматич­ного твору пройшла у Харківському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. Пізніше була відзначена Державною премією 1948 року.)

III.     Чиста і барвиста мова творів І. Кочерги. (У кожному творі — народний дотеп і книжний архаїзм, ніжна ліричність і гостра сатира, пишномовні церковнос­лов’янізми і пестливі звороти. Краса мови драматурга — в її афористичності, точному слововживанні.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (19 Октября 2016) | Обновлено | Просмотров: 124 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz