ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Чи насправді Одепа де Кресі та «жінка, яка зачарувала б великого Сандро»? (За повістю М. Пруста «Кохання Сванна»)

Шляхи кохання до людських сердець бувають різні. Пустун-Амур влучив сво­єю гострою стрілою в серце Сванна в той час, коли він помітив схожість Одетти із Сепфорою, Іофоровою донькою, намальованою флорентійським художником Сандро Боттічеллі. І ось личко жінки, яка спершу не справила на Сванна вра­ження, стало для нього «сплетом тонких і гарних ліній». Невиразна симпатія, яка вабила його до мистецького твору, «переросла у нього в жагу, якої досі так і не збудило Одеттине тіло». Сванн докоряв собі, що не поцінував зразу «жінки, яка зачарувала б великого Сандро». Та чи зачарувала б насправді?

Сандро Боттічеллі — великий флорентійський художник (1445—1510) уславив­ся своїми картинами «Поклоніння волхвів», «Весна», «Венера та Марс», «Наро­дження Венери». Жінки, зображені на його полотнах, витончені, жіночні, одухо­творені. їхні обличчя осяяні перш за все світлом внутрішньої краси.

А якою була Одетта де Крессі? Жінка напівсвіту із сумнівним минулим, вуль­гарна, зовсім не красуня. До свого «прозріння» щодо схожості Одетти з Сепфо- рою Сванн завжди перед побаченням з нею «малював собі її образ, і необхідність (з тим щоб довести, що вона гарна на личко) зосереджувати увагу на рожевих і свіжих вилицях, аби не бачити її щік, часто жовтих, змарнілих, іноді в червоних плямах, гнітила його». Одетта зав’язала роман із Сванном із розрахунку. На по­чатку їхнього роману вона вдавала, що її цікавить мистецтво. Ставши утриман­кою Сванна, Одетта втратила цей інтерес. Коли на її шляху зустрівся багатший залицяльник, де Кессі покинула Сванна. Одетта не здатна ні сама вірно кохати, ні зрозуміти всю глибину почуття закоханої в неї людини. Достойною пензля ве­ликого флорентійця Одетта була лише в очах Сванна. Її примітивний внутрішній світ, нещирість відразу стали б відчутними на полотні великого митця, бо худож­ник у портретах передає перш за все душевний стан людини. Тому я вважаю, що Одеттта не змогла б зачарувати великого Сандро Боттічеллі.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 94 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz