ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 25
Гостей: 25
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

«Сонети до Орфея» - вершина творчості поета Р. М. Рільке

Давньогрецький міф про Орфея. (Орфей — давньогрецький співак, музикант. Мав магічну силу — його спів підкоряв людей, звірів, богів. Володар світу по­мерлих Аїд, зачарований співом Орфея, обіцяє повернути його кохану Евреді- ку зі світу померлих, але за однієї умови: Орфей мав не озиратися на дружину, яка йшла за ним. Та Орфей озирнувся і втратив Евредіку назавжди.)

Подпись: II.Нове осмислення давньогрецького міфу в поезії Р. М. Рільке.

1.     Час написання циклу «Сонети до Орфея». (Цикл «Сонети до Орфея», що складається з 50 творів, належить до третього, останнього, періоду творчості Рільке, в якому митець перейшов до неокласичної модерністської поезії.)

2.     Рільківська концепція творчості. (Рільке вважав, що митець уподібнюєть­ся до Орфея, котрий здійснює зв’язок між живими й мертвими і наділений даром перетворювати світ.)

3.     Ліричний герой сонетів. (У циклі Рільке розкриває життя людини, етапи його душевного стану: і зневіру, і покірність, і потяг до небесного, вічно­го, до гармонії. У душі ліричного героя йде боротьба, але все ж таки добро, кохання, мистецтво перемагають.)

4.     Вплив співу Орфея на людей. (Своїм співом Орфей надихає людей прагнути до ідеалу. З приходом Орфея все співає, пробуджується любов, зростає віра.)

5.     Життєствердний характер «Сонетів до Орфея». (Любов і смерть — те, з чим людина співіснує в житті. Вони незбагненні, але завдяки тому, що «Тільки пісні на землі сяють, святкові», цикл сонетів має життєствердний характер.)

ПЕР. М. Рільке — Орфей XX ст. (Р. М. Рільке називають Орфеєм XX ст., бо він

прагнув за допомогою поетичного слова протидіяти ненависті, відчуженості.

Поет стверджував, що «темою і наміром будь-якого мистецтва є примирення

індивідуума із Всесвітом».)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 179 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz