ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 22
Гостей: 22
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Поетичне бунтарство Володимира Маяковського

I.      Володимир Маяковський — лідер російського футуризму. (В. Маяковський — один із засновників і найяскравіший поет російського футуризму.)

II.      Футуризм як один із напрямів «срібної доби» російської поезії. (Російський футуризм (від лат. слова, що означає «майбутнє») виник у 1910-х роках. Осно­вою футуристичного руху в Росії було передчуття краху старого світу й перед­чуття майбутнього «світового перевороту». Естетичні засади російських футу­ристів були висловлені в маніфесті «Ляпас суспільному смакові» (1912), який підписали Д. Бурлюк, А. Кручених, В. Маяковський, В. Хлєбніков.)

III.     Пошуки нових форм поетичної виразності Володимиром Маяковським.

1.     Невдоволеність навколишньою дійсністю. (Юний Маяковський не сприй­мав грубий матеріалізм, меркантильність обивательської психології, тупу самовдоволеність ситості, якими було просякнуте суспільство того часу.)

2.     Бажання створити мистецтво, співзвучне ритмам нової епохи. (Підтримку своїм поглядам і бажанням Маяковський знайшов в естетиці футуризму, привабив його потягом до нового, нечуваного, ідеєю самоцінності поезії.)

3.     Завдання поезії з погляду Маяковського. (Завдання поезії Маяковський вбачав у тому, щоб пробуджувати і збуджувати людей. Саме тому його вір­ші розраховані на читання вголос, назви багатьох творів звучать, як заклик («Послушайте!», «Нате!», «Вам»), деякі п’єси створювалися як масові видо­вища, які ставилися на майданах («Містерія-буфф»).

4.     Експресивність поезії Маяковського. (Гостро переживаючи недосконалість світу, поет передає свої почуття в експресивній формі (поема «Володимир Маяковський», «Собі, любимому», «Набридло» тощо).

5.     Поєднання побутового опису з глибоким ліризмом. (Одна з найхарактерніших рис поезії Маяковського, яскраво втілена в творах «Хорошеє отношение к ло- шадям», «Надоело», «Облако в штанах», «Флейта-позвоночник» та інших.)

6.     Екстравагантність, незвичність мовних засобів. (Поет багато експеримен­тував зі словом і ритмомелодією, поєднував різні віршові системи, вико­ристовуючи притаманну його поезії нову графічну систему вірша «дра­бинкою», Маяковський досягав особливого звучання творів за допомогою акцентів на певних словах. У його віршах часто зустрічається такий при­йом, як звукопис. Твори Маяковського наповнені оригінальними метафо­рами й символами.)

IV.     Перетворювальна сила лірики В. Маяковського. (Експериментуючи зі сло­вом, вдаючись до несподіваних художніх прийомів, поет ніколи не забував про зміст твору: нова форма потрібна була йому для того, щоб точніше розкрити й донести ідею вірша, ламаючи звичні стереотипи, подати картини навколиш­нього світу під новим кутом зору.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 113 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz