ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Поема 0. Твардовського «Василь Тьоркін» - один з найпопулярніших творів російської літератури часів Великої Вітчизняної війни

I.      Тематика творчості російського поета О. Твардовського. (О. Твардовський — російський поет, перекладач, журналіст. Створені ним епічні полотна віддзер­калювали етапні віхи життя в СРСР ЗО—60-х років, серед яких була й Велика Вітчизняна війна.)

II.     Поема «Василь Тьоркін» — твір, написаний на війні про війну.

1.     Участь О. Твардовського у Великій Вітчизняній війні. (Під час Великої Віт­чизняної війни О. Твардовський був військовим кореспондентом, пройшов фронтовими дорогами від Москви до Кенігсберга.)

2.     Час створення поеми. (Поему «Василь Тьоркін» поет писав протягом ві­йни. Друкувалася вона у фронтових газетах окремими главами, які за сво­єю композицією були закінченими творами. Перші глави були надруковані у вересні 1942 року, у дні, коли німці дійшли до Сталінграда.)

3.     Головний герой поеми:

а)   зміст підзаголовку твору. (Поема має підзаголовок «Книга про бійця», який свідчить, що її герой — простий солдат, який виніс на своїх пле­чах весь тягар війни);

б)   Василь Тьоркін — втілення кращих рис радянського народу. (Тьоркі- ну притаманні витривалість, життєва мудрість, непоказний героїзм, щи­рість, весела вдача, готовність прийти на допомогу в будь-якій ситуації);

в)   типовість образу. (Твардовський говорив, що у Тьоркіна не було кон­кретного прототипа. У творі про героя говориться, що Тьоркін — зви­чайний солдат: «Скажем, откровенно: Просто парень сам собой Он обьїкновенньїй. Впрочем, парень хоть куда»).

4.     Зображення життя на війні. (Тьоркін, як і його бойові товариші, зобра­жений у творі не лише у бою, а й під час перепочинку, коли люди жар­тують і мріють про домівку, паряться в лазні, танцюють на морозі.)

III.     Причина надзвичайної популярності поеми. (Після виходу друком перших восьми глав Твардовський вважав поему закінченою, проте читацькі листи з усіх фронтів, у яких бійці просили розповісти про подальшу долю Тьоркіна, змусили автора продовжити твір. Така популярність поеми пояснювалась тим, що в творі правдиво розказано про те, чим жив народ на війні, і кожен боєць знаходив у поемі щось своє.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 137 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz