ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 16
Гостей: 16
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Моя майбутня професія - програміст

Поки дівчатка мріють бути кінозірками, хлопці мріють про «справжні чоловічі професії»... А я от що подумав: моя майбутня професія — а я хочу стати програміс­том — цілком відповідає цьому поняттю. Поки видатні полководці першими кида­ються в бій, науковці (не важливо, в якій саме галузі, в моєму випадку — у сфері ін­формаційних технологій) — першими кидаються у бій із незнанням та невмінням, першими прокладають шлях до нових можливостей! Бути «на передовій» технічного розвитку людства — цілком чоловіча амбіція! Але це поки що метафори, моя ж про­фесія, окрім красивих слів, приваблює мене цілком реальними перевагами.

Вчені-соціологи та економісти давно стверджують, що на зміну індустріальному суспільству приходить суспільство інформаційне. Інформація стає головним ресур­сом. І цю інформацію потрібно організовувати, охороняти, керувати її кругообігом. А персональні комп’ютери є у багатьох, можливо, навіть у більшості. І вони стають дійсно потрібними і незамінними: електронне листування, музика та фільми, текс­ти, книжки — все це переселяється з різноманітних пристроїв в одне універсаль­не — у комп’ютер. Тому ця професія видається мені дуже перспективною.

Оскільки я вже трошки просунувся на шляху до майбутньої професії, можу з упевненістю стверджувати, що поняття «програміст», або «спеціаліст з інформа­ційних технологій» — неймовірно широке. Саме це слово майже не використо­вується серед фахівців, а застосовується тільки для того, аби пояснити «невтаєм- ниченим», що я «якось пов’язаний із комп’ютерами»... Тобто сказати «хочу бути програмістом» — не сказати нічого. Із усіх можливих сфер діяльності найбільше мене цікавить веб-дизайн та Біті-програмування — це створення інтернет-сайтів. Потреба у цій професії дуже висока: кількість людей, фірм, організацій, які хочуть «оселитися» у веб-просторі зростає з кожним днем! Моя майбутня професія поєд­нує усі важливі для мене якості: вона потрібна; вона одночасно і «точна», і твор­ча; вона, безумовно, перспективна з фінансової точки зору (бо стверджувати, що для мене гроші не мають значення, було б лицемірством). А ще ця професія ціл­ком відповідає моїй азартній вдачі: ти можеш або стати професіоналом високого рівня, або так і залишишся одним із мільйонів... Мабуть, так у будь-якій профе­сії, але тут все залежить тільки від тебе: від власних здібностей, знань, прагнення підвищувати свій рівень, наполегливості й бажання стати переможцем, стати най­кращим. А цього мені не позичати!..

Є у мене ще одна професійна мрія. Ледь не забув про неї написати, бо якби забув, усі слова про «передову наукового розвитку» були б порожнім звуком: ін-

 

тернет-сайти вигадали задовго до мене. Тривалий час ведуться розробки штучного інтелекту, і вчені вже дуже просунулись на цьому шляху. Можливо, для більшості людей фраза «штучний інтелект» асоціюється, насамперед, із страшними робота­ми, які захопили світ, але поспішаю всіх заспокоїти: ці розробки неймовірно до­помогли б нам в усіх галузях — від медицини до побутового обслуговування! Тож це ще одна сфера, у якій мені дуже б хотілося реалізувати себе.

Може, я виклав свої плани на майбутнє професійне життя дещо сумбурно, але насправді я досить ясно уявляю собі, як і чим займатимусь. І головне — я маю мету і бажання її досягти. Хіба ж це не головне?Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 270 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz