ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Кожен фініш - це, по суті, старт

Кожна людина повинна ставити перед собою цілі. Вони мають бути великими, але важливо, щоб ці великі цілі були розділені на маленькі кроки, що, немов схо­динки, ведуть до мети. Лише тоді кожен фініш буде стартом до наступної перемоги.

Прикладом постійної боротьби, маленьких та великих перемог може бути життя видатної української письменниці Лесі Українки. Ця тендітна, виснажена хворобою жінка постійно боролася зі страшним болем, із важкими обставинами життя — і здобувала перемогу. Вона не плакала, не скаржилася на долю, а мужньо йшла вперед, крок за кроком долаючи перешкоди.

Звичайно, такі особистості, як Леся Українка, можуть бути прикладом для всіх. Але мені хочеться розповісти про людей, які завжди поряд з нами, для яких кожен фініш є справжнім стартом у майбутнє. Це наші вчителі. Вони вміють по­єднувати любов до своєї справи з любов’ю до учнів, щодня творять розумну і до­бру людину, навчають дитину жити, думати, розуміти життя. Діти виростають, ідуть своїм шляхом, але біль розлуки вгамовують нові учні, і знову фініш виявля­ється стартом нових перемог.

Кожен з нас повинен пам’ятати, що фініш у справах має бути поштовхом до звершень. Лише за таких умов наше життя буде яскравим, сповненим радості пі­знання і перемог.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 116 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz