ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Дружна родина - міцна країна

Родина, сім’я — це частинка суспільства, яка об’єднує рідних людей у єдине ціле, робить їхні зв’язки нерозривними. Можна мати багато знайомих і друзів, але тільки сім’я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому.

Україна знала часи, коли родини були великими, і три-чотири покоління жили під одним дахом, разом працювали, кожен вносив свою часточку в добробут сім’ї і міг розраховувати на допомогу. Прикладом таких стосунків може бути сім’я Сірків — героїв роману Івана Багряного «Тигролови».

Переселенці з України приїхали в суворий край наприкінці XIX століття. їхня сім’я налічувала понад п’ятдесят осіб. Одна родина — то ціле село. Жили дружно й весело, щасливіше, ніж на рідній землі.

Багато таких сімей прийняв Зелений Клин. Вони змушені були покинути Україну, а батьківщина збідніла на тисячі своїх найкращих синів і дочок, які були сіллю рідної землі.

Історія знає чимало прикладів, коли міцні родинні стосунки об’єднували кра­їну, робили її сильною. Згадаймо братерську любов і повагу князів Галицько-Во­линського князівства. Рідні брати Данило і Василько не боролися за владу, об’єд­нали Галичину і Волинь в одну державу, допомагали один одному в боротьбі з ворогами, що вберегло князівство від повного розорення під час монголо-татар- ської навали.

Дружна родина робить людину щасливішою і сильнішою. І що більше буде та­ких родин — то сильнішою буде країна.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 181 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz