ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Немає ЛІКІВ від кохання

Кохання — це інтимне і глибоке почуття, яке спрямоване на іншу особистість. Головна вимога справжнього кохання — це вірність. Воно виникає як вільний і непередбачуваний вияв особистості. Кохання не можна ні викликати, ні перемог­ти. Природу цього почуття вивчали і продовжують вивчати філософи, поети, про­сті люди і навіть медики. Але воно так і залишається нерозгаданим.

Арістотель розглядав кохання як космічне почуття, що впливає на рух небес­них сфер; Фрейд намагався систематизувати це почуття; Платон благословляв єд­нання «ероса» і духовності. Ніхто не помилявся, але ніхто не дав вичерпної відпо­віді на питання: «Що таке кохання?»

На мою думку, найповніше розкрили це почуття поети. Дмитро Павличко у вірші «Коли ми йшли удвох з тобою...» розповідає про безмірне кохання юнака, яке не здатне зникнути, розчинитися навіть тоді, коли до ліричного героя прихо­дить розуміння того, що він любить не ту людину.

Ні вмовляння, ні погрози, і навіть смерть не мають сили над коханням. Люб­лячому серцю здається: «Так ніхто не кохав, через тисячі літ лиш приходить поді­бне кохання». Володимир Сосюра пережив це почуття і зумів написати про нього так, що прості рядки захоплюють і дивують своєю силою і щирістю.

Отже, справжнє кохання — це почуття, яке примушує люблячу людину диви­тися на об’єкт свого кохання «знизу вгору». Ліків від такого почуття немає і бути не може.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (20 Ноября 2016) | Обновлено | Просмотров: 127 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz