ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Якою я бачу школу майбутнього?

Шкільні роки — найпрекрасніший період у нашому житті! Ми знаходимо справжніх друзів, які будуть поруч із нами упродовж всього життя, підтримають нас у важкі хвилини, розділять наші перемоги та гіркоту поразок. У шкільні роки ми набуваємо безцінного досвіду спілкування, ми вчимося думати і розміркову­вати над важливими питаннями, самостійно знаходити відповіді на важливі і час­то оригінальні й неочікувані питання... Мені не так багато залишилося вчитися, тому ми з друзями починаємо замислюватися над тим, чим ми будемо займатися після школи, яку професію оберемо. Ми переосмислюємо проведений разом час, і зараз майже все погане забувається, залишаються тільки добрі спогади.

Цікаво, якою буде школа в майбутньому? Якою я б хотів її бачити, коли у ній навчатимуться мої діти чи, можливо, навіть онуки? По-перше, мені дуже хотілося б, щоб у школах майбутнього зберігся той дух братерства та дружби, у якому зростали та навчалися ми. Я гадаю, що згодом новітні засоби навчання прийдуть на зміну стандартним дошкам та крейді. Я б хотів побачити у школі комп’ютери (вони можуть стати у пригоді не тільки під час вивчення точних наук!), теле- та відеотехніку. Одного разу на уроці української літератури ми переглядали мультфільм, знятий та твором Котляревського «Ене'їда». Це було надзвичайно цікаво! Ми всі одразу зацікавилися цим твором, у нас виникла жвава дискусія, бажання обговорити та обміркувати побачене... Мені дуже по­добаються уроки, на яких нам пропонують розв’язати якісь питання самостій­но, це спонукає до нових творчих звершень, до серйозної роботи, розвиває наше мислення. Мені хотілося б, щоб у школах майбутнього діти більше ви­конували цікавих оригінальних завдань самостійно, а вчителі більше довіряли їм... Крім того, цікаво ще у шкільні роки спробувати себе у різних професіях. Наприклад, на уроках літератури ми уявляли себе науковцями, журналістами, режисерами, театральними критиками. Я впевнений, що у школах майбутньо­го діти зможуть ще під час навчання спробувати себе в ролі різних спеціалістів. По-перше, це дуже цікаво, а по-друге, допоможе нам зробити такий непростий і такий важливий вибір — обрати собі майбутню професію. Зараз відкривають дуже багато шкіл правового та бізнесового напрямів. Багато хто вважає, що за ними майбутнє... Але, на мою думку, дитина має набувати у школі якомога різ­номанітніших знань та вмінь, тим більше, що велика кількість учнів потім піде у технічні або ж економічні чи правові виші, тож школа — чи не єдиний шлях опанувати гуманітарні науки, навчитися підтримувати бесіду, полюбити книгу та мистецтво слова як таке.

Виявляється, спрогнозувати, якою буде школа майбутнього, — дуже важ­ко! Я можу тільки окреслити якісь окремі риси, які спадають мені на думку, і то — лише спираючись на сучасні тенденції. Власне, я подумав, що абсолютно не принципово, який профіль у твоєї школи, навіть не так важливо, наскільки вона технічно забезпечена. Тут, як і у багатьох ситуаціях у нашому житті, чи не най­головніше місце посідає той самий «людський чинник». Але це не розпливчас­тий мовний штамп, а запорука щасливого та результативного навчання у школі! Я впевнений, що навчання у школі майбутнього буде давати радість та користь учням тільки тоді, коли буде збережено дух дружби та взаємодопомоги у класі, коли на порозі школи щоранку дітей зустрічатимуть привітні вчителі, які будуть захоплені своїм предметом і матимуть глибокі знання, які допоможуть та спряму­ють твою діяльність, дадуть вихід твоїй ініціативі, розгледять та зуміють розвину­ти ті таланти і здібності, які є в кожному з учнів. Саме така школа майбутнього, як на мене, і стане запорукою розвитку нашої держави, спокою та гармонії у душі людей та у суспільстві в цілому...Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 198 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz